Przedszkole ESPERO

Psycholog dziecięcy

Wesprę Ciebie i Twoje dziecko w radzeniu sobie ze stresem i wyzwaniami dnia codziennego

• Wiesz, jak to jest czuć strach przed pójściem do przedszkola/szkoła i kontaktem z innymi?
  • Chcesz, żeby Twoje dziecko miało poczucie własnej wartości, było szczęśliwe i realizowało swoje marzenia?
  • Zdajesz sobie sprawę, że w obecnych czasach pełnych zmian trudno jest to osiągnąć samodzielnie?
  • Nie znasz na tyle dobrze psychologii, żeby samodzielnie uczyć dziecko radzenia sobie ze stresem i nowymi zadaniami,ale bardzo chcesz je wspierać?
  • Wiesz, że zdrowie psychiczne jest dla Ciebie i Twojego dziecka kluczowe, ale nie potrafisz samodzielnie sobie i jemu pomóc?

Nazywam się Magdalena Szykuła i doskonale to rozumiem, bo jako psycholog każdego dnia rozmawiam z rodzicami i ich dziećmi, którzy mają podobne problemy.

Dlatego wiem dokładnie, co zrobić, żeby Twoje dziecko poradziło sobie ze swoimi problemami emocjonalnymi i rozwiązało swoje problemy psychologiczne.

Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki temu, że:

• każdego dnia pracuję z dziećmi (od 2 roku życia) i młodzieżą, więc mam ogromne doświadczenie zawodowe
  • współpracuję z placówkami oświatowymi, klinikami medycznymi i specjalistami z zakresu medycyny i pedagogiki
  • jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentną i już na pierwszy spotkaniu przedstawiam możliwy do realizacji plan terapii
  • ukończyłam studia w 2010 roku w SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna.
  • od 17 lat nieustająco kształcę się w zakresie terapii rodzin, samorozwoju, psychologii zdrowia, zaburzeń psychosomatycznych i life couchingu.

Jak umówić się na konsultację?

Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz wiadomość na numer: 721298977

Do usłyszenia! 🥰

Magdalena Szykuła

Oferuję pomoc w zakresie:

• rozwiązywaniu problemów rozwojowych dzieci i młodzieży
  • wsparciu roli wychowawczej rodziców
  • w odkrywaniu oraz rozwijaniu talentów dziecka
  • wsparcia w nauce dzieci z problemami z koncentracją, zapamiętywaniem,
  • pracy z dzieckiem z orzeczeniem lub opinią z poradni
  • fobii szkolnej, depresji dziecięcej i innych zaburzeń

Cena konsultacji, diagnozy, terapii lub zajęć to 50zł/60 minut