Warunki lokalowe

Warunki lokalowe zapewniają:

1. Punkt Przedszkolny – znajduje się w centrum spokojnego osiedla Piastów.
  2. Wnętrze :
    • 2 sale do zajęć z niezbędnym wyposażeniem,
    • pomieszczenie sanitarne,
    • pomieszczenie gospodarcze
    • miejsce na szatnię
    • nowe i bezpieczne sprzęty do gry i zabawy na tarasie i w salach,
    • nowe, bezpieczne zabawki w salach.
  3. Możliwość prowadzenia zajęć dydaktyczno - wychowawczych:
  4.

Sala w których prowadzone będą zajęcia jest doskonale dostosowana do prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Posiada wbudowane bezpieczne szafy typu KOMANDOR do przechowywania pomocy dydaktycznych i zabawek. W celu zapewnienia bezpiecznych, higienicznych i ergonomicznych warunków dzieciom i pracownikom wyposażyliśmy sale w krzesełka stoliki i leżaczki dla dzieci, firmy Moje Bambino.

1. Realizację innych zadań statutowych:

Budynek Punktu Przedszkolnego dodatkowo posiada zadaszony i ogrodzony taras, który służyć będzie jako miejsce rekreacji, zajęć sportowych i wypoczynku. Został także udostępniony duży osiedlowy plac zabaw.

1. Bezpieczne i higieniczne warunki nauki i pracy zgodnie z odrębnymi przepisami:

Budynek został zaopiniowany jako bezpieczne i higieniczne miejsce do nauki dla dzieci przedszkolnych.

1. Otrzymaliśmy pozytywną opinię Inspektora Sanitarnego.
  2. Spełniamy warunki bhp i p.poż.