Drogi rodzicu,

Bazując na naszym 27 letnim doświadczeniu płynącym z prowadzenia Szkoły Językowej ESPERO otworzyliśmy malutkie przedszkole na os. Piastów w Kędzierzynie-Koźlu. Mamy 2 malutkie  grupy (6 i 7 os.) dzięki czemu mamy pewność, że każde dziecko jest zaopiekowane i rozwija się w bezpiecznym otoczeniu.

Dbamy o potrzeby fizyczne (ubiór dostosowany do warunków pogodowych, zaspokojenie potrzeb fizjologicznych) jak i psychiczne naszych podopiecznych. Mała grupa daje możliwość budowania pewności siebie oraz odkrywania swoich naturalnych zdolności.

Aby dziecko radośnie spędzało czas i dobrze się rozwijało stworzyliśmy ciekawy program z języka angielskiego i niemieckiego (codziennie) oraz z rozwoju umiejętności matematycznych. Mamy zajęcia z eksperymentami naukowymi, kółko kulinarne, przyjeżdża do nas teatr. Każde dziecko jest pod stałą opieką logopedy oraz psychologa.

Serdecznie zapraszam!

Magdalena Szykuła