Magdalena Szykuła - Dyrektor i psycholog

Pani Ewa - nauczyciel wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej oraz oligofrenopedagog
W zaciszu domowym pasjonuje się renowacją mebli, uwielbia gotować, kobieca "złota rączka".
W wolnych chwilach szyje, przygotowuje przetwory, tworzy drobne przedmioty dekoracyjne.

Pani Sonia – nauczyciel wychowywanie przedszkolnego
Nazywam się Sonia mam 28 lat, jestem nauczycielem w Przedszkolu ESPERO w grupie 4 latków.
Ukończyłam studia o kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jestem osobą pełną energii, lubiącą pracę z dziećmi. Należę również do osób pracowitych, uczciwych i z poczuciem humoru. Za najlepszą metodę nauki uznaję zabawę z moimi starszakami.

Sandra Bernacka - jestem absolwentką filologii angielskiej. Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Moi uczniowie to dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Jestem osobą spokojną i cierpliwą. Poza pracą lubię śpiewać ze swoim zespołem, podróże i dobry film.
sandra b

Anna Jaworska – nauczyciel francuskiego
Uczę w przedszkolu Espero języka francuskiego. Pracuję metodą ,,Uczę się francuskiego śpiewająco". Dzieci bawiąc się i śpiewając uczą się słów i zwrotów po francusku, oraz poznają piękny francuski akcent. Pierwszy kontakt z językiem jest dla przedszkolaków wspaniałą rozrywką.

Anita Biały – nauczyciel języka niemieckiego
W zawodzie jestem 10 lat. Dzieci uczą się niemieckiego poprzez zabawę i ruch. Śpiewając piosenki z pokazywaniem łatwiej zapamiętują tekst ćwicząc przy tym wymowę i intonację. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, a nagrodą za trud pracy jest uśmiechnięta buzia. dziecka.

Magda Wróbel – logopeda

Katarzyna Grzegorczyk – rehabilitacja ruchowa