Szukamy rodziców, którzy chcą wyleczyć swoje dziecko ze spektrum autyzmu za 0 zł!

Przedszkole Espero zostało założone z myślą o wspieraniu w prawidłowym rozwoju najmłodszych. Jest to placówka, która powstała z mojej pasji jako człowieka i psychologa najmłodszych. Przedszkole zostało założone 1 marca 2016.  Wywodzę się z domu o korzeniach nauczycielskich, wiec z edukacją związana jestem całe życie. Widzę rosnące problemy rozwojowe dzieci i coraz większą ilość dzieci cierpiących na zaburzenia ze spektrum autyzmu.

W swojej pracy kieruję się holistycznym podejściem do człowieka. Ważne jest dla mnie zdrowie fizyczne dziecka, jego rozwój psychiczny, środowisko w którym przebywa oraz warunki w jakich się wychowuje. Moja placówka oferuje najmniejsze grupy w województwie. Liczą one do 7 osób. Stąd mam pewność, że Państwa dziecko dostanie u mnie najlepszą opiekę z możliwych. Dzieci ze spektrum autyzmu i z Zespołem Aspergera przebywają w grupie wraz z dziećmi bez orzeczenia. Tym samym każde dziecko uczy się od siebie i dzieli się swoimi pasjami i talentami.

Jesteśmy na rynku już kilka lat i przez ten czas widziałam niezwykłe zmiany w dzieciach z autyzmem. Dzieci początkowo wycofane i całkowicie zamknięte na innych zaczynały się angażować we wspólne zabawy i nawiązywały się między nimi przyjaźnie.
Bardzo często dzieci ze spektrum mają duże problemy z mową, ale dzięki wsparciu wysoko wykwalifikowanych logopedów, wychowawców i oligofrenopedagogów następowała globalna zmiana i rozpoczynał się prawidłowych etap rozwoju mowy. Takich przypadków postępów i zmian mogłabym przytaczać bez końca. Siedmioletnie dziecko  po ukończeniu edukacji w naszej placówce i osiągnięciu gotowości szkolnej jest w równym stopniu co inne dzieci przygotowane do dalszej edukacji i nie potrzebuje już tak silnego wsparcia specjalistów w szkole podstawowej.
Dzięki temu, że jesteśmy tak małą placówką dzieci ze spektrum autyzmu otrzymują indywidualną pomoc specjalistów jakiej nie dostaną w żadnym innym przedszkolu integracyjnym.

Współpracujemy m.in. z logopedami, fizjoterapeutami, specjalistami z zakresu integracji sensorycznej, psychologami, oligofrenopedagogami oraz specjalistami zajmującymi się dogoterapią oraz lagoterapią (terapia z wykorzystaniem królików). Dla każdego dziecka z autyzmem opracowujemy indywidualny plan pracy dostosowując go na bieżąco do potrzeb dziecka. Poświęcam swój czas, aby dać Państwu jako rodzicom najlepsze wskazówki i wsparcie, bo wierzę, że dzięki Państwa i naszej współpracy oraz zaangażowaniu  możliwy jest sukces w terapii i osiągnięcie wspaniałych zmian jakich już do tej pory byliśmy świadkami.

Ponadto proszę pamiętać, że dzieci ze spektrum autyzmu uczestniczą we wszystkich zajęciach jakie oferuje moja placówka: 3 języki obce, zajęcia z dogoterapii oraz lagoterpii, eksperymenty naukowe, rytmika, zajęcia kulinarne, zajęcia z kodowania, matematyki oraz nauka globalnego czytania metodą DOMANA. Oprócz wsparcia pedagogiczno-psychologicznego zapewniamy wszechstronny rozwój Państwa dziecka. Stanowi to bardzo silne podstawy, które pozwolą Waszemu dziecku wyrosnąć na dobrą i mądrą osobę w dorosłym życiu.
Moja placówka oferuje ciepłe i bezpieczne warunki oraz przede wszystkim indywidualne podejście do Państwa dziecka. Jestem zawsze otwarta na rozmowę i dialog, bo celem całej placówki jest dobro dziecka. Dla dzieci ze spektrum autyzmu czesne wynosi 0 zł.

Serdecznie zapraszam do zapisania dziecka do mojej placówki.
Magdalena Szykuła
Dyrektor i psycholog