Zapraszamy do naszego przedszkola

Rodzicu chcesz zapewnić najlepsze warunki do rozwoju dla Twojego dziecka?

Przedszkole ESPERO przyjmuje dzieci od 2,5 r.ż. aż do osiągnięcia gotowości szkolnej.
Nasze przedszkolaki mają regularny kontakt ze zwierzętami w ramach dogoterapii i lagoterapii (terapia królikami), bo w obecnych czasach edukacja ekologiczna jest niezwykle ważna.

Kładziemy nacisk na naukę języków (angielski, francuski i hiszpański), bo są to niezbędne kompetencje w życiu człowieka.

Mamy swój indywidualny program rozwoju  matematycznego, bo logiczne i krytyczne myślenie jest jedną z kluczowych umiejętności w obecnym świecie.

Uczymy dzieci poszanowania dla innych, bo w naszym przedszkolu przebywają dzieci ze spektrum autyzmu, dzięki czemu dzieci rozwijają inteligencję emocjonalną,

Empatię i tolerancję.

Wprowadzamy elementy kodowania i robotyki, aby rozwój najmłodszych był nowoczesny i przygotowywał je do dalszej edukacji.

Jako jedyni w regionie posiadamy certyfikat PARTNERSKIEGO PRZEDSZKOLA, co jest bardzo nobilitującym wyróżnieniem.

Zapraszamy do kontaktu,

Magdalena Szykuła / dyrektor

Przedszkole dla dzieci autystycznych.

Szukamy rodziców, którzy chcą wyleczyć swoje dziecko ze spektrum autyzmu za 0 zł!

Przedszkole Espero zostało założone z myślą o wspieraniu w prawidłowym rozwoju najmłodszych. Jest to placówka, która powstała z mojej pasji jako człowieka i psychologa najmłodszych. Przedszkole zostało…

Poniedziałek - Piątek: 6:30-16:30
Sobota: nieczynne